HAKKIMIZDA

Hurisima.com u Anlamak

''Cennet Kadını'nın Yüzü''

2011 Yılında online olarak tesettur kategorisi ile Türkiye'nin öncülerinden olan Hurisima.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği Türkiye ve Dünyanın her yerine gönderim yapan   online moda ve alışveriş sitesidir.
Muhafazakar giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce kadına Hurisima.com aracılığı ile ulaşmaktadır.
Tesettür giyim ve Yüzbinlerce Üyemiz, günlük giyim, gece kıyafetleri, şal, eşarp ve aksesuar ihtiyaçları için Hurisima.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.
Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile Hurisima.com, kısa süre içerisinde  muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından da satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

75 TL üzerindeki siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. İade işlemlerinde ürünlerin Hurisima.com`a gönderilmesinde kargo ücreti alınmamaktadır.

Hurisima.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.

Üyelik gerektirmeden Hurisima sitesi ziyaret edilebilir.

Hurisima.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

Seçkin markalar site içerisinde ve sosyal mecralarda öne çıkartılır.