Güvenli Alışveriş

2011 Yı lından beri Hurisima.com ziyaretçilerinin alışverişlerini güvenli bir internet ortamı içinde rahatça yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Hurisima.com 'da ;

Verilen tüm bilgiler şirket politikasından dolayı hurisima.com'da gizli kalacaktır. Bilgileriniz hiçbir şekilde reklam ya da tanıtım amacıyla üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Kişisel ve üyelik bilgileri hiçbir şekilde diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Bilgileriniz Hurisima.com tarafından, müşteri profilini ve veritabanını oluşturmak amacıyla kullanılacaktır. Hesabınıza başka kullanıcılar tarafından ulaşılamayacaktır. Hesabınız yalnızca sizin tarafınızdan yönetilecektir.

Hurisima.com 'da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri uygulanmaktadır. SSL (128 bit şifrelenmiş) güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez, veritabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz.

SSL güvenlik protokolleri sayesinde, Hurisima.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta, böylelikle, başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin kullanılabilmesi önlenmektedir. Bu da kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliğini sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde Hurisima.com, sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.